Search
Close this search box.

Делови од Кисела Вода без струја

Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, по известувањето добиено од ЕВН Македонија АД , ги известува граѓаните дека денес без електрична енергија ќе останат корисниците од улица Бихачка, ул. Томе Арсовски и ул. 474 ( општина Кисела Вода ) во периодот од 08.30 до 15.00 часот.

 

Споделете:

Scroll to Top